• 1401/02/08 - 12:58
  • تعداد بازدید خبر : 191
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
مکمل تغذیه‌ای آنتی اکسیدان

پیشگامان ایده مرید

ایده محوری: مکمل تغذیه‌ای آنتی اکسیدان نام موسس: دکتر سعید دعایی (عضو هیات علمی) تاریخ تاسیس:98/4/17

خلاصه ایده محوری: هدف از ارائه این ایده، تولید یک مکمل تغذیه ای از آنتی اکسیدان های شناخته شده غذایی مناسب برای کلیه افراد بزرگسال سالم و نیز دارای اثرات جلوگیری از تولید عروق جدید در بافت در برگیرنده سلولهای توموری در افراد مبتلا به سرطان می باشد.

به منطور درمان و جلوگیری از عود بیماری سرطان از درمان های مختلفی مانند جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی استفاده می گردد. یکی از درمان هایی که اخیرا مورد توجه متخصصین و محققین قرار گرفته است، درمانهای مبتنی بر مهار تشکیل عروق جدید (آنتی آنژیوژنز) می باشد. در این روش سعی بر این است که با استفاده از عوامل دارویی و تغذیه ای از تولید و فعالیت فاکتورهای دخیل در تشکیل و رشد عروق جدید جلوگیری شود. در سال های اخیر پتانسیل برخی مواد مغذی در مهار سیگنالینگ های سلولی مرتبط با رگزایی گزارش شده است. در صورتی که بتوان از تولید عروق جدید خونرسان به سلول های توموری جلوگیری نمود، رشد، تکثیر و انتشار سلول های توموری به سایر بافت های بدن متوقف می گردد.

در تهیه محصول پیشنهادی تلاش بر این است که با مرور جامع و استفاده از نتایج بدست آمده در تحقیقات اخیر مکمل غذایی تولید شود که ترکیب محتوایی ان خاصیت مهار رگزایی داشته و از رشد و متاستاز تومور در افراد مبتلا به سرطان جلوگیری نماید. این مکمل حاوی ترکیبی از مواد مغذی و فیتوکمیکال هایی خواهد بود که اثرات آنتی آنژیوژنز آنها در مطالعات مختلف مورد تایید قرار گرفته است.

  • گروه خبری : واحدهای فناور
  • کد خبر : 74589
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 19 مهر 1400