• 1400/07/20 - 08:04
  • تعداد بازدید خبر : 176
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
تولید تجهیزات پزشکی

شرکت بینا پردازش گیل

عنوان واحد: بینا پردازش گیل ایده محوری: سیستم هوشمند مدیریت زنجیره سرما و یخچال هوشمند مبتنی بر انرژی سبز و مفاهیم اینترنت اشیا نام موسس: مهندس سیاوش نادم (کارمند دانشگاه) تاریخ استقرار:97/04/17

تاریخچه شرکت

شرکت بینا پردازش گیل، از سال 1394 فعالیت های تحقیقاتی خود را آغاز کرد. فعالیت های این گروه شامل تحقیق و توسعه در زمینه ی طراحی و تولید محصولات مبتنی بر اینترنت اشیا، انرژی های پاک و نیز تولید محصولات نرم افزاری و وب سایت های خاص منظوره می باشد. شرکت بینا پردازش گیل در ساخت محصولات خود از کارگروهی علمی متشکل از مهندسان آی تی، الکترونیک و صنایع برخورداربوده و از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه طراحی و تولید محصولات خود بهره می برد. 

 

 

ایده محصول سیستم کنترلی زنجیره سرما

واکسن محصول بیولوژیکی است که در صورت قرار گرفتن در حرارت بیش از حد و یا انجماد توانایی خود را از دست می دهد. واکسن های مختلف دارای حساسیت های مختلف به انجماد و حرارت می بشند و به همین دلیل داشتن سیستمی جامع جهت نظارت و بررسی شرایط دمایی نگهداری واکسن و دارو امری حیاتی می باشد. تجهیزات نظارت بر وضعیت دمایی دارو و واکسن، بررسی لحظه ای وضعیت داروها در تمامی ساعات شبانه روز می باشد و بر طبق داده های دریافتی از این تجهیزات اقدامات و تصمیمات مهمی در زمینه نگهداری گرفته می شود. این تصمیمات می توانند شامل استفاده از واکسن در صورتی که دما در محدوده مناسب باشد و یا انجام شیک تست در شرایط مشکوک به فساد، باشد. با توجه به اینکه نگهداری دارو و واکسن در شرایط مناسب امری حیاتی و انکار ناپذیر می باشد و سلامت استفاده از این محصولات در گرو تحقق این امر است، شرکت بینا پردازش گیل نسبت به تولید محصولات مدیریت زنجیره سرد با کیفیت بالا و با توجه به استانداردهای جهانی نموده است. شرکت بینا پردازش گیل سالها در زمینه طراحی و تولید محصولات نرم افزاری و وب سایت فعالیت نموده است و اینبار به دلیل نبود تجهیزات مناسب جهت در زمینه مانیتورینگ زنجیره سرد دارو و واکسن اقدام به تولید این تجهیزات نموده است. این محصول در سه نسخه تک سنسور، دو سنسور و سه سنسور طراحی و تولید شده است که با توجه به شرایط و تعداد سردخانه و یا یخچال نسخه مناسب توسط مشتری انتخاب می شود. هر دستگاه سه سنسوره می توان امکان مدیریت و نظارت بر سه دستگاه یخچال و یا سرخانه رو به بعهده داشته باشد.

محصولات کنترل زنجیره سرما


زمینه های کاری شرکت

1- طراحی و ساخت سیستم های مبتنی بر اینترنت اشیا
  - پیاده سازی و طراحی سیستمهای هوشمند سردخانه (Cold Chain Management Systems)
  - پیاده سازی و طراحی سیستمهای هوشمند منازل و ویلا (Smart Home Automation Systems)
  -سیستم های ثبات داده محیطی و نرم افزارهای مربوطه
  - پیاده سازی و طراحی سیستمهای هوشمند کنترل مرغداری

2- طراحی و تولید وب سایت و نرم افزارهای تخصصی
  - پیاده سازی و طراحی وب سایتهای خاص منظوره شرکتی و شخصی
  - پیاده سازی و طراحی نرم افزارهای اصناف و سازمانها ویندوزی
  - پیاده سازی و طراحی وب سرویسهای امن
  - پیاده سازی و طراحی نرم افزارهای موبایل تحت سیستم عامل اندروید

اعضای اصلی

  - مهندس کاوه نادم/ کارشناس ارشد صنایع
  - مهندس سیاوش نادم/ کارشناس ارشد IT

اطلاعات تماس شرکت

آدرس شرکت: استان گیلان، رشت، خیابان شریعتی، کوچه، مرکز فناوری های پیشرفته پزشکی
شماره تماس: 33230078-013
شماره تلفن همراه: 09011314647
وب سایت شرکت: binapardazesh.ir

 

آدرس شرکت بر روی نقشه


  • گروه خبری : واحدهای فناور
  • کد خبر : 74666
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 19 مهر 1400