• 1400/08/11 - 09:20
  • تعداد بازدید خبر : 136
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی استان گیلان:

سیزدهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری گیلان برگزار می‌شود

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی استان گیلان در گفت گو اختصاصی با خبرنگار علم و فناوری از برگزاری جشنواره جهادگران علمی خبر داد

سید جلیل قاسمی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار علم و فناوری گیلان، با اشاره به برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری گیلان همزمان با هفته پژوهش در استان، اظهار کرد: این جشنواره در دهه سوم آذرماه برگزار می‌شود.

وی در تشریح اهداف این جشنواره، گفت: کمک به بازدارندگی دشمن در مقابل پیشرفت های علمی ایران (کمک به اقتدار ملی)، الگوسازی در بین آحاد مختلف جامعه، توسعه فرهنگ تحقیق، پژوهش و نوآوری، کمک به تجاری سازی طرحهای نوآورانه، کمک به کارآفرینی در کشور، ایجاد شور و نشاط علمی در بین جوانان از دیگر اهداف تعیین شده این جشنواره است.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی استان گیلان، اضافه کرد: دیگر اهداف جشنواره را تولید ثروت، کارآفرینی، مرجعیت علمی، خودباوری، کاهش یا حذف تحریم ها، افزایش بازدارندگی دشمن اعلام کرد.

وی ادامه داد: بکارگیری ظرفیت نخبگی در حوزه تخصصی، شبکه سازی از ظرفیت‌های نخبگی در قالب تشکل های دانش بنیان، جریان سازی و توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان، رفاه اجتماعی دیگر اهداف برنامه ریزی شده این جشنواره است.

قاسمی در ارتباط با نحوه ارسال آثار به جشنواره، گفت: سایت بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان گیلان به آدرس   www.knbg.ir در دسترس قرار داشته و آماده دریافت اطلاعات اولیه علاقمندان به حضور در این نمایشگاه است.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی استان در خصوص سطح بندی این جشنواره بیان کرد: این مرحله سطح استانی است و برگزیدگان در سطح کشوری شرکت داده خواهند شد.

  • گروه خبری : اطلاعیه های مرکز رشد,رویدادها-مرکز رشد
  • کد خبر : 78792
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 12 مهر 1400